Rozvrh pro DP a sobotní výuka

  jméno výuka sobota odučeno den  
1 Mi.Zuzka      
2 Mi.Zuzka      
3 Mi.Zuzka      
  jméno výuka sobota odučeno den  
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x    
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x    
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x    
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x    
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x    
  jméno výuka sobota odučeno den  

x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x  sobota 20.10. ano 2x
x Ng.Linda klasická 11:30-13:00 2x  sobota 03.11. ano 2x
x Ng.Linda klasická 11:30-13:00 2x  sobota 17.11. ano 2x
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x sobota 01.12. ano 2x
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x sobota 15.12. ano 2x

 

počet NH jméno náhradní hodiny - DP odučeno den  
1-2

H-Č.Táňa

DP - 22.09., 10:00-11:30 2x

sobota 22.09. ano
1-2

H-Č.Táňa

DP - 08.10., 17:00-18:30 2x

pondělí 08.10.

ano
1-2

H-Č.Táňa

DP - 23.10., 18:00-19:30 2x

úterý 23.10. ano
1-2

H-Č.Táňa

DP - 30.10., 17:00-18:30 2x

úterý 30.10. ano
1-2

H-Č.Táňa

DP - 17.11., 10:00-11:30 2x

sobota 17.11. ano
1 Fa.Tomáš

DP  1x

čtvrtek 05.10. ano
1 Fa.Tomáš

DP 1x

čtvrtek 11.10. ano
1 Fa.Tomáš

DP  1x

čtvrtek 19.10. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 25.10. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 01.11. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 08.11. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 22.11. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 29.11. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 06.12. ano
1 Fa.Tomáš

DP - 1x

čtvrtek 20.12. ano
1 St.Ladislav

DP - 2x

sobota 15.12.  ano



 

 
počet NH jméno náhradní hodiny - DP odučeno den  
1 Ha.Natálie

NH - 22.09., 09:15-10:00

sobota 22.09. ano
2 Ha.Natálie ústní oml. 11.10. čtvrtek 18.10. ano
 

H-Č.Táňa

DP - 22.09., 10:00-11:30 2x

sobota 22.09. ano
 

H-Č.Táňa

DP - 08.10., 17:00-18:30 2x

pondělí 08.10.

ano
 

H-Č.Táňa

DP - 23.10., 18:00-19:30 2x

úterý 23.10.  
 

H-Č.Táňa

DP - 30.10., 17:00-18:30 2x

úterý 30.10.  
 

H-Č.Táňa

DP - 17.11., 10:00-11:30 2x

sobota 17.11.  
1 An.Romana

NH - 05.10., 19:15-20:00

čtvrtek 05.10. ano
  An.Romana oml. - 24    
1 Hu.Artík

NH - 24.09., 15:30-16:15

pondělí 24.09.

ano
2 Hu.Artík oml. 19.10.    
1 Wü.Bára oml. 06.10. sobota 17.11.  
  Wü.Bára NH za koncert -  sobota 17.11.  
  Fa.Tomáš

DP - 05.10., 20:00-20:45 1x

čtvrtek 05.10. ano
  Fa.Tomáš

DP - 11.10., 20:00-20:45 1x

čtvrtek 11.10. ano
  Fa.Tomáš

DP - 18.10., 20:00-20:45 1x

čtvrtek 11.10. ano
  Fa.Tomáš

DP -

   
  Fa.Tomáš

DP -

   
  Fa.Tomáš

DP -

   
  Fa.Tomáš

DP -

   
  Fa.Tomáš

DP -

   
  Fa.Tomáš

DP -

   
  Fa.Tomáš

DP -

   
1 Ha.Shirin oml. 12.10.  čtvrtek 11.10. ano
1 Py.Alex oml.12.10.  30.10.  
2 Py.Alex oml.19.10.  30.10.  
  Ng.Linda klasická lekce 11:30-13:00 2x 20.10.  
  Ng.Linda klasická lekce 11:30-13:00 2x 03.11.  
  Ng.Linda klasická lekce 11:30-13:00 2x 17.11.  
  Ng.Linda klasická lekce 11:30-13:00 2x 01.12.  
1 Tr.Katy oml. 12.10.    
2 Tr.Katy oml. 19.10.    
1 Ně.Marek oml. 12.10. 30.10.  
2 Ně.Marek oml. 19.10. 30.10.  
--- Ně. Marek NH za koncert -  17.11.  
1 Ob.Kristýna oml. 18.10.hod. 03.11.  
1 Ho.Lily oml. 19.10. od 14:00  02.11.  
--- Ho.Lily NH za koncert od 14:00  02.11.