sobota a jiné dny - rozvrh 2018/2019

čas sobota 23.3. - jméno
10:00
10:45

Ně.Marek

10:45
11:30

Ně.Marek

11:30
12:15
Tr.Katy
12:15
13:30
Ig.Zuzana
 čas  sobota   30.3. - jméno
10:00
10:45

Tv.Dino

10:45
11:30

Tv.Dino

11:30
12:15
Ig.Zuzana

čas sobota 06.4. - jméno
10:00
10:45

Vo.Patrik

10:45
11:30

Vo.Patrik

11:30
12:15
Pt.Zdeněk
12:15
13:00
An.Romana

čas sobota 13.4. - jméno
10:00
10:45

Tv.Dino

10:45
11:30

Tv.Dino

11:30
12:15

Vo.Patrik


čas sobota 27.4. - jméno
10:00
10:45

 

10:45
11:30

 

11:30
12:15
 

čas sobota11.5. - jméno
10:00
10:45

 

10:45
11:30

 

11:30
12:15
 

čas sobota 25.5. - jméno
10:00
10:45

 

10:45
11:30

 

11:30
12:15
 

čas sobota 08.6. - jméno
10:00
10:45

Va.Martina

10:45
11:30

Va.Martina

11:30
12:15
 

čas sobota 15.6. - jméno
10:00
10:45

Va.Martina

10:45
11:30

 

11:30
12:15
 

___________________________________________________________________________________

ODUČENÉ HODINY

 čas  sobota   16.03. - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda

10:45
11:00

Ng. Linda

11:00
12:15
Tv. Dino
12:15
13:00
Tv. Dino
13:00
13:45
Hu.Artík
  hodina sobota  09.3. - jméno  NH               
10:00
10:45
Po.Kornelia
10:45
11:30
Po.Kornelia
11:30
12:15
Ig.Zuzana 
čas sobota 02.3. - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda

10:45
11:30

Ng. Linda

11:30
12:15
Tv. Dino
12:15
13:00
Tv. Dino
13:00
13:45
Pt.Zdeněk DP
13:45
14:30
Pt.Zdeněk DP
   čas sobota 23.2. - jméno  NH
9:15
10:00
Ně.Marek
10:00
10:45
Ně.Marek
10:45
11:30
Ma.Věra
11:30
12:15
Ma.Věra
jméno lekce 2019 odučeno
Ng.Linda klasická  2x sobota 12.1. ano
Ng.Linda klasická  2x středa 23.1. ano
Ng.Linda klasická  2x sobota 2.2. ano
Ng.Linda klasická  2x sobota 16.2. ano
Ng.Linda klasická  2x sobota 2.3. ano
Ng.Linda klasická  2x sobota 16.3. ano
Tv.Dino klasická  2x sobota 5.1. ano
Tv.Dino klasická  2x sobota 19.1. ano
Tv.Dino klasická  2x sobota 2.2. ano
Tv.Dino klasická  2x sobota 16.2. ano
Tv.Dino klasická  2x sobota 2.3. ano
Tv.Dino klasická  2x sobota 16.3. ano
čas sobota   16.02. 2019 - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda

10:45
11:30

Ng. Linda

11:30
12:15
Tv. Dino
12:15
13:00
Tv. Dino
čas sobota   02.02. 2019 - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda středa 06.02.

10:45
11:30

Ng. Linda středa 06.02.

11:30
12:15
Tv. Dino
12:15
13:00
Tv. Dino
čas sobota 19.01. 2019 - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda 23.1.

10:45
11:30

Ng. Linda 23.1.

11:30
12:15
Tv. Dino
12:15
13:00
Tv. Dino
čas středa 16.01. 2019 - jméno
17:15
18:00
Tr. Katy
18:00
18:45
Tr. Katy
čas sobota 12.01. 2019 - jméno
9:15
10:00
An. Romana
10:00
10:45

Ng. Linda

10:45
11:30

Ng. Linda

čas sobota 05.01. 2019 - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda oml.

10:45
11:30

Ng. Linda oml.

11:30
12:15
Tv. Dino
12:15
13:00
Tv. Dino
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x  sobota 20.10. ano 2x
x Ng.Linda klasická 11:30-13:00 2x  sobota 03.11. ano 2x
x Ng.Linda klasická 11:30-13:00 2x  sobota 17.11. ano 2x
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x sobota 01.12. ano 2x
x Ng.Linda klasická 10:30-11:30 2x sobota 15.12. ano 2x
čas středa 19.12. 2018 - byt Hudečkova 11, P-4 - jméno
8:15
9:00
Va.Martina
9:00
9:45
Va.Martina - za vánoční koncert 13.12. 2018
_ ___
15:40
16:25
Ha. Natálie  - za vánoční koncert 13.12. 2018
16:25
17:00
Po. Kornelia
17:00
17:45
Po. Kornelia - za vánoční koncert 13.12. 2018
17:45
18:30
An. Romana
18:30
19:15
An. Romana
čas sobota 15.12. 2018 - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda

10:45
11:30

Ng. Linda

11:30
12:15
St. Ladislav
12:15
13:00
St. Ladislav
čas středa 12.12. 2018 - jméno
16:00
17:00
Ob. Kristýna - za vánoční koncert 13.12. 2018
   
čas úterý 11.12. 2018 - byt Hudečkova 11, P-4 - jméno
14:00
14:45
Mr. Julie - nepřišla
14:45
15:30
Mr. Julie - nepřišla
15:30
16:15
Hu. Artík
   
18:30
18:45
Ng. Linda
  sředa 05.12. 2018 - byt Hudečkova 11, P-4 - jméno
9:00
9:45
Va.Martina
9:45
10:30
 
10:30
11:15
 
_ ___
14:45
15:30
Py. Alex
15:30
16:15
Py. Alex
16:15
17:00
Ob. Kristýna
17:00
17:45
Ob. Kristýna
čas sobota 01.12. 2018 - jméno
10:00
10:45

Ng. Linda

10:45
11:30

Ng. Linda

11:30
12:15
Ně. Marek
12:15
13:00
Ně. Marek
čas středa 28.11. 2018 - jméno
14:45
15:30
Py.Alex
15:30
16:15
Py.Alex
16:15
17:00
Ha. Natálie
17:00
17:45
Ha. Shirin
17:45
18:30
An. Romana
18:30
19:15
An. Romana
čas sobota 17.11. 2018 - jméno
10:00
10:45

H-Č.Táňa

10:45
11:30

H-Č.Táňa

11:30
12:15
Ng. Linda
12:15
13:00
Ng.Linda
13:00
13:45
Ha.Natálie
13:45
14:30
Ha.Natálie
čas středa 14.11. - jméno - byt
17:15
18:30
An. Romana
18:30
19:15
An. Romana
čas pondělí 12.11. - jméno
15:30
16:15
Hu. Artík
16:15
17:00
Ho.Lily
17:00
17:45
Ho.Lily
čas sobota 3.11. - jméno
8:30
9:15
Wü.Bára
9:15
10:00
 Tr.Katy
10:00
10:45
NH za můj koncert - Tr.Katy
 
10:45
11:30

Ng. Linda

11:30
12:15

Ng.Linda

12:15
13:00
NH za můj koncert - Py. Alex
13:00
13:45
Py. Alex
 
čas úterý 30.10. - jméno
14:15
15:00
Hu.Artemyj
15:00
15:45
Ně.Marek
15:45
16:30
Ně.Marek
17:00
17:45

H-Č.Táňa

17:45
18:30

H-Č.Táňa

čas úterý 23.10. - jméno (u mě v bytě)
18:00
18:45

H-Č.Táňa

18:45
19:30

H-Č.Táňa

čas sobota 20. 10. - jméno
10:00
10:45

Ng.Linda

10:45
11:30

Ng.Linda

 

čas sobota 3.11. - jméno
8:30
9:15
Wü.Bára
9:15
10:00
 Tr.Katy
10:00
10:45
NH za můj koncert - Tr.Katy
 
10:45
11:30

Ng. Linda

11:30
12:15

Ng.Linda

12:15
13:00
NH za můj koncert - Py. Alex
13:00
13:45
Py. Alex
13:45
14:30