ROZVRH OBSAZENOSTI  2020/2021

  
čas učebna OÁZA Pondělí   
jméno 
 Úterý 
jméno 
Středa
jméno
Čtvrtek 
jméno
    Pátek       jméno Sobota

jméno/NH

Neděle 

NH

8:00
8:45

___    

___ 

___  

___ 

___  

___ 

___ 

8:45
9:30

   Va.Olga       MarcelaŠkabroudová 

    NH    ManuelaDvorská 

  Kr. Tomas   MarcelaŠkabroudová

 NH     ManuelaDvorská 

     NH        OndřejHorňas 

___

___ 

9:30
10:15

   Ko.Daniela    MarcelaŠkabroudová

LeDoThan     ManuelaDvorská

     Ko.Daniela      MarcelaŠkabroudová

 NH     ManuelaDvorská 

    NH       OndřejHorňas 

    ___

___ 

      10:15       11:00

 Če.Jan    MarcelaŠkabroudová

      Ze.Petra     ManuelaDvorská

  Le.Ondrej   MarcelaŠkabroudová  

   NH     ManuelaDvorská 

     NH       OndřejHorňas 

 Hl. Zuzana    ErikaKrtková

___ 

11:00
11:45

    NH    MarcelaŠkabroudová

    Ša.Zuzana   ManuelaDvorská

  NH    MarcelaŠkabroudová   

   VOLNÉ  z  OndřejHorňas

     NH       OndřejHorňas 

 Ze.Natalie   ErikaKrtková  

___ 

11:45
12:30

       NH        ErikaKrtková

   Kl.Martin    ManuelaDvorská

   NH   MarcelaŠkabroudová

Se.Jana    z OndřejHorňas 

     NH      OndřejHorňas 

Pa.Natálie Z     ErikaKrtková  

___ 

12:30
13:15

    NH         ErikaKrtková 

Va.Tomas   ManuelaDvorská

  NH      MarcelaŠkabroudová

   Se.Jana  z     OndřejHorňas

   VOLNÉ      OndřejHorňas  

  ___ 

___ 

13:15
14:00

VOLNÉ      OndřejHorňas  

   Je.Cu.Maxim     OndřejHorňas

 Bí.Valentýna    MarcelaŠkabroudová

       NH             OndřejHorňas 

   Na.Tomáš Z    OndřejHorňass

  ___

___ 

 
14:00
14:45

VOLNÉ      OndřejHorňas

VOLNÉ   OndřejHorňas  

   Hu.Kristýna   MarcelaŠkabroudová

   Ol.Anastasia 11    OndřejHorňas

  Je.Lucka     OndřejHorňass

 ___ 

___ 

   
14:45
15:30

       Ma.Anna  z      OndřejHorňas

    VOLNÉ   OndřejHorňas 

  Mo.Filip    MarcelaŠkabroudová

     NH        OndřejHorňas   

 Je.Petr     OndřejHorňass     

 ___ 

___    

15:30
16:15

    Ha.Radek z      OndřejHorňas

  Vo.Candace  z  OndřejHorňas

   No.Williem      MarcelaŠkabroudová  

   El.Ester 11.      OndřejHorňas 

Ně.Marek  Z  OndřejHorňass  

___    

___     

16:15
17:00

  Pe.Tomáš  (10)OndřejHorňas 

 Wi.Jakub  z   OndřejHorňas

NH    MarcelaŠkabroudová 

   Kou.Markéta  Z       OndřejHorňas 

Bo.Nikolas Z    OndřejHorňass  

___    

NH   MarcelaŠkabroudová  

17:00
17:45

      Pou.Jan z      OndřejHorňas

  Ju.Eliška  z OndřejHorňas  

   Fu. Petr         MarcelaŠkabroudová

   Bo.Halina     OndřejHorňas

 Ši.Barbora  Z OndřejHorňass

 ___   

Ha.Jiří     MarcelaŠkabroudová

17:45
18:30

  Lí.Zdeňka  z OndřejHorňas

  Do.Vojtěch 11     OndřejHorňas  

   NH   MarcelaŠkabroudová 

Mr.Julie Z    OndřejHorňas   

 VOLNÉ    OndřejHorňass  

  ___      

Ha.Klára    MarcelaŠkabroudová

18:30
19:15

  St.Libor  10 OndřejHorňas 

 Lv.Anastásia z  OndřejHorňas  

   Se.Kristyna      MarcelaŠkabroudová

     Re.Petra              OndřejHorňas  

  VOLNÉ     OndřejHorňas     

   ___      

NH      MarcelaŠkabroudová    

19:15
20:00

  Pi.Tomáš      ManuelaDvorská   

Ma.Zita    ManuelaDvorská

      Na.Lucie    ManuelaDvorská

VOLNÉ    OndřejHorňas    

    NH       OndřejHorňas    

 ___  

_ __  

20:00
20:45

  VOLNÉ     ManuelaDvorská

     Mi.Eva         ManuelaDvorská

      VaJitka   ManuelaDvorská

  VOLNÉ         OndřejHorňas      

  NH      OndřejHorňas 

 ___

___ 

20:45
21:30

   HN      ManuelaDvorská  

 Ja.Simona   ManuelaDvorská

   VOLNÉ      ManuelaDvorská

 VOLNÉ          OndřejHorňas        

 

    NH        OndřejHorňas    

 

 ___ 

___ 

učebna Hudečkova PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE

ErikaKrtková

   No.Mirka    13:15-14:00

Ri.Markéta Z   12:30-:13:15 

 

 

   

 

ErikaKrtková

Šv.Anna-Marie  14:15-15:00  

Šv.Michaela Z

14:00-14:45  

         

ErikaKrtková

 Kr.Marta Z
15:05-15:50

Tr.Katy. Z   15:45-:16:30 

         

ErikaKrtková

    Ja.Tereza      15:55-16:40

     VOLNÉ          16:35-17:20

         

ErikaKrtková

     VOLNÉ      16:45-17:30

Pa.Natálie_NH   17:00-17:45, 15.9

         


____________________________________________________________________________
2019/2020

vyučující Erika Krtková - učebna byt Erika Krtková - učebna byt pozn.:
čas čtvrtek STŘEDA NH
8:30
9:15
     
9:15
10:00
    .
___      
10:15 (30)
11:00 (15)
Šv.Anna-Marie ANO   30.6.
11:00
11:45
     
  ___ ___  
13:15
14:00
___ ___  
14:00
14:45
     
14:45
15:30
     
17:45
18:30
  Šv.Michaela 1.7.
18:30
19:15
  Šv.Michaela 1.7.
vyučující  Adéla Venclová  detašovaná učebna Jeremenkova
čas PONDĚLÍ ÚTERÝ 
13:15
14:00

St.Denisa     z

___

14:00
14:45

Ma.Karolína z

                         Mo.Vít                             nebude jarní

14:45
15:30

Ko.Bára 

                          St.Evelína                          z
15:30
16:15

 Ví.Adam     z

Pa.Lilian

16:15
17:00

Bí.Radka   nebude jarní

 
17:00
17:45

 To.Václav 

Ka.Matěj

17:45
18:30

___

Ha.Karolína.